+905373115819          Türkiye, İstanbul          9:00 - 22:00 (Açılış - Kapanış)        @ nethurdametal

Beylikdüzü Hurdacı Firması

BEYLİKDÜZÜ HURDACI FİRMASI:

Beylikdüzü Hurdacı FirmasıNet hurda metal güncel fiyat teklifleri sunar. Net hurda metal ve kapsadığı hurda çeşitleri aşağıdadır.

Beylikdüzü Hurdacı Firması Nedir?

Geri Dönüşüm, hurda işini yapan insanlara hurdacı bunun yanında geri dönüşümcü denir. Özelikle her hurda türü hakkında bilgi sahibi ve tecrübeli kişilerdir. Hatta hangi hurdanın içinde hangi materyal var, nerede ve hangi koşulda geri dönüştürülür bilirler. Biz 30 yıllık tecrübemize dayanarak bu işi en iyi şekilde yapmayı hedefliyoruz.

Beylikdüzü Hurdacı Firmasını Kapsayan Hurdaların Tanımı:

 • Yanık yağ hurdası
 • Kağıt hurdası
 • Kurşun hurdası
 • Sarı hurdası
 • Çinko hurdası
 • Akü ve motor hurdası
 • Klima ve jeneratör hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Demir hurdası
 • Plastik hurdası
 • Naylon hurdası
 • Kablo bakır hurdası.

Beylikdüzü Hurdacı Yağ Hurdası Alıyor.

Atık trafo yağı hurdası, Tekstil sektöründe kullanılan yağ hurdası ve yanık motor yağı hurdası olarak bu başlıklar mevcuttur. Çünkü doğaya karıştığı zaman ciddi zararlar oluşturan bir hurda türüdür.

BEYLİKDÜZÜ HURDA KAĞIT NAYLON PLASTİK ALIYORUZ:

Ayrıca Okullarda, iş yerlerinde ve daha benzeri birçok alanda kullanımına rastlayacağımız üretiminde öncelikle selüloz maddesinin kullanıldığı ince yapılı bir imalat ürünüdür.

Yüksek sıcaklığa maruz bırakılan selüloz, ağaç dokusu üzerindeki liflerin ayırılması sonucu ortaya çıkar.

BEYLİKDÜZÜ HURDA KURŞUN ALAN HURDA DÜKKANI:

Özellikle Hurda levha kurşun, hurda kalıp kurşun, hurda boru kurşun vb. daha bir çok kurşun hurdasına geri dönüşüm işlevini gerçekleştiriyoruz.

Sadece hediyelik ve süs eşyalarında kalmamakla birlikte, çaydanlıklar, tepsiler, inşaat sektörü, su saatleri, çeşme başlıkları, avizeler, makine parçaları, kuyumculuk, denizcilik, elektronik sektörü gibi bir çok alanda kullanımı oldukça yaygındır.

BEYLİKDÜZÜ HURDA ÇİNKO HURDASI ALAN HURDACILAR:

Hatta Diğer hurda ve madenlere göre yumuşak ve eritilmesi kolay bir hurda türüdür. Hurda çinko türlerinden biri olan külçe çinko herhangi bir malzemenin parlatılması kısmında uygulanır.

Nikelli gümüş, değişik lehimler, alman gümüşü gibi alaşımlarda kullanılan hurda türüdür. Otomotiv endüstrisi ve pillerin gövdelerinde de kullanılırlar.

BEYLİKDÜZÜ HURDA AKÜ MOTOR HURDASI ALAN YERLER:

Özellikle Akü hurdası, AAGKT (Atık akümülatör geri kazanım tesisleri) olarak bilinen firmalarda geri dönüşüm işlemine tabir tutulurlar. Dönüştürülmüş akünün ana bileşenleri plastik, kurşun, asidik çözeltiler ve çeşitli kurşun bileşenlerdir.

Motor hurdası, Farklı görevleri yerine getirmek için üretilmiş elektrik enerjisine ihtiyaç duyan parçadır. İşlevini yitirmiş parçalar hurda kavramı çatısı altına girmektedir.

BEYLİKDÜZÜ HURDA KLİMA KOMBİ JENARATÖR HURDASI ALIMI:

Ayrıca Klima hurdası, içinde bulundurduğu gaz sayesinde hava şartlarına göre çalıştığı ortamı ısıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştiren makinelerdir. Tüm mekanlarda kullanımı rağbet gören bir üründür.                                                                                                                     Jeneratör hurdası, elektriğin bulunmadığı ama ihtiyaç duyulduğu ortamlarda batarya görevi gören bu ürün benzinle çalışması ile birlikte hurda türleri arasına girmeyi başarmıştır.

BEYLİKDÜZÜ HURDA ALÜMİNYUM HURDASI ALAN HURDACILAR:

Alüminyum nedir?

Kendisinden üretilmiş üründen, geri dönüşüm işlemi için çıkarılmış parçalardır. birçok sektörde kullanılan bir hurda türüdür. Gıda, ulaşım, otomotiv, inşaat ve dekorasyon sektörlerinde özellikle yoğun ilgi görür.

BEYLİKDÜZÜ HURDA DEMİR ALAN YERLER:

Özellikle Demir hurdası, HEA demir profil, lama demir plaka, transmisyon demir, NPU profil, kare dolu, T profil, köşebent demir, inşaat demir, DKP sac demir gibi çeşitli hurda şekilleri sunan geri dönüşüm ürünüdür.

Kısacası hayatımızın her alanında karşımıza mutlaka çıkabilecek bir hurdadır.

BEYLİKDÜZÜ HURDA PLASTİK ALAN YERLER:

Ayrıca Plastik hurdası, bize plastik askı, plastik saksı, plastik palet, plastik kasa, plastik ABS, plastik PPRC, plastik PVC, plastik pleksi, plastik bidon gibi çeşitler sunan bu yüzden hurda yelpazesi altında hayat bulan ve üstelik geri dönüşümcülerde ayrı bir yere sahip hurda türüdür.

Demir hurdası gibi evlerimizde, sokaklarda aynı zamanda iş yerlerinde kullanımına rastlayabiliriz.

BEYLİKDÜZÜ HURDA NAYLON ALIMI:

Hammaddesi LDP olan bir hurda türüdür. Özellikle geri dönüşüme tek çeşit değil ise ayrıştırılarak başlanır. Temiz olanlar, kirliler, şeffaflar ve renkliler olarak ayrıştırılıp dönüştürülürler.

BEYLİKDÜZÜ HURDA BAKIR KABLO HURDASI ALIMI:

Genellikle Soyma bakır, yanık bakır ve bakır lama türü geri dönüşüm hurdaları döküm ve kaynak kabiliyeti yüksek hurdalardır. Tek tek el yordamıyla hurdalarımızın temizlenmesi gerekir. Bu nedenle işlerin yapıldığı plastiklerin yakıldığı firmalar ve hurdacılar mevcuttur.

Yüksek akım, düşük voltaj dağıtım ve kontrol ekipmanlarında kullanılmayı önemli kılar. Takı, tencere, cezve gibi sektörlerde kullanılırlar.

BEYLİKDÜZÜ HURDA ALANLAR:

Özellikle İstanbul ilinin her ilçesinde, mahalle ve köylerinde hurda alımlarımızı yapıyoruz.

Beylikdüzü ilçesinde, Adnan kahveci mahallesi, Barış mahallesi, Büyükşehir mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Dereağzı mahallesi, Gürpınar mahallesi, Kavaklı mahallesi, Marmara mahallesi, Sahil mahallesi, son olarak Yakuplu mahallelerinde cadde ve sokaklarında evlerden alımlar yapıyoruz.

<yoastmark class=

BEYLİKDÜZÜ HURDACI DÜKKANI:

İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde faaliyet Beylikdüzü hurdacı dükkanı firması.

Özellikle hurda demir hurdası alımı ve oksijenli kesim ile siz müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmayı amaçlıyor.

Ayrıca soyma bakır sarı alüminyum hurdası gibi değerli madenlerinizi en yüksek güncel fiyat garantisi ile alıyoruz.

Böylece güvenli ticaret ve çalışmalarımızın tadını çıkarıyoruz.

BEYLİKDÜZÜ HURDA ALÜMİNYUM ALAN HURDACI:

Özellikle fabrikaların yoğun olduğu ve organize sanayi ara iş alüminyum alıyoruz.

Ayrıca küçük atölyelerden alüminyum alımı devam ediyor.

Bunun yanında mutfaklardan çıkan tencere tava ve bunlar gibi alüminyum alıyoruz.

BEYLİKDÜZÜ HURDA SOYMA BAKIR ALAN HURDACI:

Soyma bakıra en yüksek fiyatı almak için mutlaka bizi arayın lütfen.

Ayrıca kablo analizi yapalım ve yerinde fiyat verelim.

Ayrıca Beylikdüzü Hurdacı Firması Olarak Sunduğumuz Ayrıcalıklar:

 1. Ev, iş yeri ve dükkan olmak üzere her türlü adresten özellikle konum aracılığıyla alım satımlar yapıyoruz.
 2. Kapınıza tek telefon ile özel araç ve profesyonel ekip gönderiyoruz. Kendi bünyemiz altında olan güvenilir ekibimiz kapınızda.
 3. Bize0537 311 58 19 , 0546 64720 95telefon numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.Çünkü sorularınız itina ile yanıtlanmaktadır.
 4. www.hurdacihurdacim.com/basaksehir-istan…i-net-hurdacilik.html site bağlantımıza tıklayarak sitemizi ziyaret edebilir diğer hurda bilgilerimizden yararlanabilirsiniz.
 5. Yüksek tonajda hurda alımları.
 6. Hatta oksijenli demir vb. kesim işleriniz itinayla yapılmakta.
 7. Hassas kantar ile tartım işlemi (istek doğrultusunda) artık kapınızda.
Beylikdüzü Hurdacı Firması

Beylikdüzü Hurdacı Firması” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Teklif Alın