Silivri Hurdacı

silivri hurdacı

Silivri hurdacı firması olarak hizmet veren Net hurdacılık adresten hurda alımı konusunda diğer İstanbul hurdacı firmalarından her daim önde olmasını İstanbul’un farklı yerlerine konaçlandırdığı hurdacı dükkânlarına borçludur.

Önceliğimiz size en yakın hurdacı olabilme çabasındayız. Hurda fiyatlarını da etkileyen size yakın hurdacı dükkânlarımız nakliye sorununu ortadan kaldırarak yüksek hurda fiyatları vermemizi sağlıyor.

Silivri’de hurdacı dükkânı olarak faaliyet gösteren Değirmenköy hurdacı dükkânımız Silivri ve Çorlu hurdacı açığını kapatmak amacı ile çalışmalar yapmaktadır. Değirmenköy hurdacı dükkânı plastik hurda üzerine ağırlıklı çalışmaktadır.

Hurda plastik alımlarımız tüm İstanbul hurdacı esnafları ve fabrika atölye usulü yerlerden gerçekleşmektedir. Hurda plastik üzerine ağırlık veriyor olmamız hurda demir veya kâğıt karton hurdası almıyoruz anlamında değil, hurda metal anlamında gerekli donanım araç gereçlere sahibiz.

Fabrika hurdasına konteynır bırakıyor, hurdaya teklif veriyor ihale usulü hurda metal veya çeşitli hurda alımları yapıyoruz. Şantiye hurdası çubuk hurda demir ve iskele hurdasına özel hurda fiyatı veriyoruz.

Az hurda ayrımı yapmadan adrese hurdacı gönderip adresten hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca adrese hurdacı istemek için 05373115819 hurdacı numarasını arayabilirsiniz.

silivri hurdacı hurda alımı
silivri hurdacı hurda alımı


GÜMÜŞYAKA MAHALLESİ ALÜMİNYUM HURDA ALIMI:


Gümüşyaka Mahallesi alüminyum hurdası alımı yapmaktayız. Değirmenköy hurdacı dükkânımıza yakın konumda olan Gümüşyaka Mahallesi hurdacı bakımından aktif bir bölge olsa da güvenilir hurdacı arayışı içinde olan müşterilerimiz hurdacı dükkânı olan,

hassas kantarda tartım yapan erişmek istediğinde erişebileceği bir hurdacı istiyorlar. Böylelikle metal iç içek kutusu hurdanızı tam değerinde hesaplıyor ve alüminyum hurda piyasasına kazandırıyoruz.


ORTAKÖY MAHALLESİ METAL HURDA VE PLASTİK PALET HURDA ALIMI:


Ortaköy Mahallesi metal hurda alımlarımızın yanı sıra plastik palet hurdası aldığımız ve kâğıt hurdası açısından yüksek tonajlı hurda barındıran bölgelerimizden. Silivri hurdacısı olarak Değirmenköy hurdacı ekiplerimiz sürekli olarak bölgede faaliyet gösteriyor.

Fabrika hurdası mahalle hurdasına göre tonaj bakımından artı bir puanda. Kâğıt karton hurdasına Silivri hurdacı esnafları arasında en yüksek hurda fiyatını biz veriyor,

adresten karton hurdasını yüklüyor parasını kantardan indirmeden ödüyoruz.

Metal fabrika hurdasına konteynır hizmeti veriyor en yüksek hurda demir fiyatından hesaplıyoruz.


SELİMPAŞA MAHALLESİ MAHALLE HURDASI ALIMI:


Selimpaşa Mahallesinde mahalle hurdası alımı yapıyor ezber bozuyoruz. Anında Değirmenköy hurdacı ekiplerimizi gönderip Yerinde mahalle hurdası alıyoruz. Kombi hurdası veya döküm petek hurdası fark etmez adresten gelip alıyor parasını kapıda ödüyoruz.

Hatta moloz nakliyesi yapan tek Silivri hurdacısı başka bir deyişle tek İstanbul hurdacısıyız. Tadilat hurdası karşılığı moloz nakliyenizi yaptırmak için mutlaka bizimle irtibata geçin.
DEĞİRMENKÖY HURDACI dükkânımız,

sayesinde tüm hurda çeşitlerinize ve en önemlisi hurda plastik paletinize yüksek hurda fiyatı veriyoruz. Çorluda plastik palet aldığımız çorlu hurdacı esnafları farkımızı diğer hurdacı esnaflarıyla paylaşıyor. Son olarak bizimle çalışmak isterseniz 05373115819 hurdacı numarası 7/24 hizmetinizde.  

Net Hurda Metal Olarak Sunduğumuz Kolaylıklar:

  1. Ev, iş yeri, dükkan olmak üzere her türlü adresten konum aracılığıyla alım satımlar yapıyoruz.
  2. Kapınıza tek telefon ile özel araç ve profesyonel ekip gönderiyoruz. Kendi güvenilir ekibimiz.
  3. Bize 0537 311 58 19 , 0546 64720 95  telefon numaralarından  7/24 ulaşabilirsiniz soruların itina ile yanıtlanmaktadır.
  4. www.hurdacihurdacim.com/tekirdag-hurdaci.html site bağlantımıza tıklayarak sitemizi ziyaret edebilir ve diğer içeriklerimizden faydalanabilirsiniz.
  5. Bunun yanında yüksek tonajda hurda alımları gerçekleştiriyoruz.
  6. Hatta oksijenli kesim imkanı ile demir kesimleri yapıyoruz.
  7. Hassas kantarımız ile tartım işlemini (istek doğrultusunda)kapınızda gerçekleştiriyoruz.
Silivri Hurdacı

Silivri Hurdacı” hakkında 2 yorum

  1. Silivri değirmenköy de bulunan iş yerimiz ile Silivrinin her mahallesine ulaşıyoruz adreste tartım yapıyoruz adreste ödeme yapıyoruz iş yerimiz çorlu yada yakın olmasından dolayı Çorlu’da bütün mahallesinde hurda alımı yapıyoruz 0537 311 5819

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Teklif Alın