SİLİVRİ HURDACI

silivri hurdacı

Silivri hurdacı firması olarak hizmet veren Net hurdacılık adresten hurda alımı konusunda diğer İstanbul hurdacı firmalarından her daim önde olmasını İstanbul’un farklı yerlerine konaçlandırdığı hurdacı dükkânlarına borçludur. Size en yakın hurdacı olabilme çabasındayız. Hurda fiyatlarını da etkileyen size yakın hurdacı dükkânlarımız nakliye sorununu ortadan kaldırarak yüksek hurda fiyatları vermemizi sağlıyor. Silivri’de hurdacı dükkânı olarak faaliyet gösteren Değirmenköy hurdacı dükkânımız Silivri ve Çorlu hurdacı açığını kapatmak amacı ile çalışmalar yapmaktadır. Değirmenköy hurdacı dükkânı plastik hurda üzerine ağırlıklı çalışmaktadır. Hurda plastik alımlarımız tüm İstanbul hurdacı esnafları ve fabrika atölye usulü yerlerden gerçekleşmektedir. Hurda plastik üzerine ağırlık veriyor olmamız hurda demir veya kâğıt karton hurdası almıyoruz anlamında değil, hurda metal anlamında gerekli donanım araç gereçlere sahibiz. Fabrika hurdasına konteynır bırakıyor, hurdaya teklif veriyor ihale usulü hurda metal veya çeşitli hurda alımları yapıyoruz. Şantiye hurdası çubuk hurda demir ve iskele hurdasına özel hurda fiyatı veriyoruz. Az hurda ayrımı yapmadan adrese hurdacı gönderip adresten hurda alımı yapıyoruz. Adrese hurdacı istemek için 05373115819 hurdacı numarasını arayabilirsiniz.

silivri hurdacı hurda alımı
silivri hurdacı hurda alımı


GÜMÜŞYAKA MAHALLESİ ALÜMİNYUM HURDA ALIMI
Gümüşyaka Mahallesi alüminyum hurdası alımı yapmaktayız. Değirmenköy hurdacı dükkânımıza yakın konumda olan Gümüşyaka Mahallesi hurdacı bakımından aktif bir bölge olsa da güvenilir hurdacı arayışı içinde olan müşterilerimiz hurdacı dükkânı olan, hassas kantarda tartım yapan erişmek istediğinde erişebileceği bir hurdacı istiyorlar. Metal iç içek kutusu hurdanızı tam değerinde hesaplıyor ve alüminyum hurda piyasasına kazandırıyoruz.


ORTAKÖY MAHALLESİ METAL HURDA VE PLASTİK PALET HURDA ALIMI
Ortaköy Mahallesi metal hurda alımlarımızın yanı sıra plastik palet hurdası aldığımız ve kâğıt hurdası açısından yüksek tonajlı hurda barındıran bölgelerimizden. Silivri hurdacısı olarak Değirmenköy hurdacı ekiplerimiz sürekli olarak bölgede faaliyet gösteriyor. Fabrika hurdası mahalle hurdasına göre tonaj bakımından artı bir puanda. Kâğıt karton hurdasına Silivri hurdacı esnafları arasında en yüksek hurda fiyatını biz veriyor adresten karton hurdasını yüklüyor parasını kantarda ödüyoruz. Metal fabrika hurdasına konteynır hizmeti veriyor en yüksek hurda demir fiyatından hesaplıyoruz.


SELİMPAŞA MAHALLESİ MAHALLE HURDASI ALIMI
Selimpaşa Mahallesinde mahalle hurdası alımı yapıyor ezber bozuyoruz. Anında Değirmenköy hurdacı ekiplerimizi gönderip Yerinde mahalle hurdası alıyoruz. Kombi hurdası veya döküm petek hurdası fark etmez adresten gelip alıyor parasını kapıda ödüyoruz. Ayrıca moloz nakliyesi yapan tek Silivri hurdacısı hatta tek İstanbul hurdacısıyız. Tadilat hurdası karşılığı moloz nakliyenizi yaptırmak için mutlaka bizimle irtibata geçin.
DEĞİRMENKÖY HURDACI dükkânımız sayesinde tüm hurda çeşitlerinize ve en önemlisi hurda plastik paletinize yüksek hurda fiyatı veriyoruz. Çorluda plastik palet aldığımız çorlu hurdacı esnafları farkımızı diğer hurdacı esnaflarıyla paylaşıyor. Bizimle çalışmak isterseniz 05373115819 hurdacı numarası 7/24 hizmetinizde.

SİLİVRİ HURDACI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Teklif Alın