PLASTİK PALET HURDASI

Plastik palet hurdası alımlarımız tüm İstanbul hurdacı esnafları ve Tekirdağ hurdacı esnafları başta olmak üzere firmalardan ve lojistik depolardan devam ediyor.

İstanbul hurdacı esnaflarından hurda plastik palet alımı yapan Net Hurdacılık adresten her renk hurda plastik paleti tam değerinde alıp İstanbul plastik geri dönüşümüne kazandırıyor.

İstanbul hurda plastik geri dönüşümü oldukça canlı! Bu sektörde hurda plastik palet hurda plastik fiyatlarından alım satım yapılıyor.

Net hurdacılık İstanbul hurda plastik palet alımlarında plastik palet hurdasına yüksek fiyat garantisi sunarak adresten hurda plastik paletlerinizi alıyor.

Hurda plastik palet fiyatları neye göre belirleniyor gibi sorulara maruz kalıyoruz.

Hurda plastik fiyatları malın cinsine göre belirleniyor.

Zaten plastik palet hurdacısı iki cins plastik malzemeden basılıyor, elteks plastik palet hurda ve moblen palet hurdası.

Elteks palet hurdasına fiyat verilirken renk esas alınıyor ve fiyat belirleniyor.

Beyaz plastik palet hurdacısı fiyatı diğer renk palet hurdalarından yüksek konumda, sonrasında sarı plastik paletçiler hurdası ardından mavi plastik paletci hurda fiyatı geliyor.

Moblen plastik palet hurdası biraz daha basit mantıkla siyah renk olarak üretiyor. Siyah palet hurdası da kendi içinde fiyat farkları barındırsa da cüzi miktarlar söz konusu.

Plastik palet hurdacısı günlük kullanımda karşımıza sıklıkla çıkmasa da özellikle temizlene bilir yapısı bakımından gıda firmaları ve lojistik depolardan alım yaptığımız hurda çeşitlerinden biridir. 

Plastik hurda palet alımı sadece palet hurdası değil tabii ki plastik kasa hurdaları ve imalat artığı plastik takoz çeşitleri yolluk hurda çeşitleri kırılmış elteks moblen hurdaları gibi hurda plastik alanlarında da hizmet veriyoruz.

Örneğin plastik kasa veya plastik palet basan enjeksiyon firmalarından atık plastikleri topluyor İstanbul hurda plastik sektörüne kazandırıyoruz.

PLASTİK PALET HURDA FİYATLARI

  Hurda plastik palet sektöründe bizim gibi hurda alımı yapan İstanbul hurdacı esnaflarından da hurda plastik alımları yapıyor sektörümüzde büyümeye devam ediyoruz.

05373115819 hurdacı telefonumuzu arayarak elinizde olan hurda plastik palet resmini göndererek fiyat değerlendirmesi isteyebilir adrese hurdacı ekibi talep edebilirsiniz. İstanbul hurda alımlarımız anlık ve en yakın hurdacı ekiplerimizi adrese yönlendirmemiz sayesinde zaman almadan hurda ticareti yapıyoruz.

PLASTİK PALET HURDASI

PLASTİK PALET HURDASI” hakkında 2 yorum

  1. Plastik boru palet askı saksı ve bilumum Plastik çeşidi alımı yapılacaktır ve yanısıra geridönüşüm malzeme olarak kağıt karton demir hurdası Naylon pvc pvs alimiyum Bakır sarı kablo kurşun çinko gibi her malzeme yerde fiyat verelim 0537 311 5819 numaradan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Teklif Alın