PLASTİK HURDA ALIMI

Plastik hurdası günümüzün her alanında mevcut, İstanbul hurda piyasasında oldukça önemli yer kaplayan bir hurda çeşididir. Net hurdacılık olarak adresten nakit plastik hurdasının her türünü alıyoruz.  Hurda plastik sektörü kolay anlaşılan, hurda ticareti yapılan metal hurda veya kâğıt karton hurda alım satımı yapmak kadar kolay bir iş değildir. İstanbul hurdacı firmamız uzun yıllardır hurda plastik sektöründe hizmet vermekte ve bu işte tecrübe kazanmıştır.  Net hurdacılık olarak plastik geri dönüşüm tesisi olan tek İstanbul hurdacı firmasıyız. Hurda plastik alanında tüm İstanbul hurdacı firmalarından hurda plastik ticareti yapıyoruz. Hurda plastik fiyatları ve çeşitli hurda plastik türevleri hakkında 05373115819 hurdacı telefonlarımızdan bilgi alabilir hurda plastik fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

plastik palet hurdası
plastik palet hurdası


KIRKAMBAR HURDA PLASTİK alımları yaptığımız bölgeler şöyledir, Beylikdüzü’de hurda kırkambar plastik, Büyükçekmece’de hurda kırkambar plastik, Hadımköy’de kırkambar plastik hurdası ve Silivri’de kırkambar plastik hurdası almaktayız. Kırkambar plastik hurdası genellikle evsel atıklar arasında yer alan, plastik kasa hurdası, deterjan plastik bidon hurdaları, yoğurt kova plastik hurdaları gibi tehlikesiz geri dönüşüm malzemeleridir.


TEKKALEM HURDA PLASTİK ÇEŞİTLERİ ne yüksek plastik hurda fiyatı yazıyor hurda plastik satışından size yüksek kar etme sözü veriyoruz. Hurda plastikte tek kalem sözcüğü size değişik gelebilir. Fakat hurda plastiğin işçilik yapılmadan ayrıştırılmış olması bize de size de kar oranını yükseltme avantajı tanıyor.


PLASTİK TAKOZ HURDASI

Hurda takoz alan İstanbul hurdacıları arasında son nokta olmamız adresten hurda plastik almamıza engel bir durum değil. Özellikle plastik fabrikalarında sıklıkla karşılaştığımız hurda plastik takozlarını bizimle plastik geri dönüşümüne kazandırın. Plastik takoz hurdası kendi içinde oldukça çeşide sahiptir. Yüksek fiyatlı plastik takoz hurdalarını söyle sıralayabiliriz, beyaz antişok plastik takoz hurdası, beyaz polikarbon takoz hurdası, kristal takoz hurdası, elteks takoz hurdası, moblen takoz hurdası.


PLASTİK PALET HURDASI sıklıkla gıda firmaları ve işleri hafif olan karton firmalarından alımlar yaptığımız plastik palet hurdasını tartışılmaz tek adresi Net Hurdacılıktır. İstanbul hurdacı sektöründe plastik hurda çeşitlerinde ve plastik palet hurdasında yüksek tonajlı hurda plastik geri dönüşümüne imza atmaktayız. Genellikle Tekirdağ hurda plastik palet ve İstanbul hurda plastik palet sektörüne hizmet ediyor olsak da yüksek tonajlı hurda plastik çeşitlerine il dışı hizmetler de yapıyoruz.  Plastik palet hurda fiyatları plastik palet hurdasının renklerine göre belirlenir. Beyaz plastik palet hurdası yüksek hurda fiyatlarına sahipken siyah plastik palet hurdası düşük fiyatlı hurda plastik çeşitlerindendir. Plastik sarı palet hurdası, plastik kırmızı palet hurdası çok çıkmasa da alım yaptığımız renk hurda paletlerdendir. Her türlü plastik palet hurdasını adresten nakit olarak almaktayız.


PLASTİK TERMO TABAN HURDASI alımı yapmaktayız. Hurda plastik resmini göndermeniz halinde size fiyat bilgisi verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın