İstanbul Kentsel Dönüşüm Hurdası

İstanbul Kentsel Dönüşüm Hurdası

İstanbul Kentsel Dönüşüm Hurdası alımı yapan ekiplerimiz her türlü işi hurda karşılığı yapmaktadır. Yapılan işlerde güvenlik tedbirleri en üst düzeyde tutularak Hurda Kesimi, Bina Yıkımı ve Fabrika Söküm işleri yapılmaktadır.

İstanbul’da Bina Yıkımı

İstanbul’da Bina Yıkımı yapan hafriyatçılarla iş birliği yaparak bina yıkım işlerini tamamen demir hurdası karşılığı yapıyor sizden hurdanın durumuna göre para talep etmiyoruz.

Hurda Karşılığı Fabrika Sökümü

Hurda Karşılığı Fabrika Söküm İşleri ve işçilik karşılığı Oksijenle demir hurdası kesimleri için Net Hurdacılık sizin için doğru adres!

İstanbul Kentsel Dönüşüm Hurdası alan İstanbul Hurdacı firmaları hurda karşılığı işler yapmıyor. Bu durum hurda satmak ve ev yıkımıyla uğraşmak istemeyen müşteri için büyük sorun arz ediyordu. Firmamız bu tarz olayların yaşanmaması ve hurda satan müşterinin fazla insanla muhatap olmaması için harekete geçti.

Net Hurdacılık ayrıcalıklarından yararlanmak en yüksek hurda fiyatından hurda satmak için 05373115819 hurdacı numarasını kaydedin!

Daire Sökümü

Avrupa Yakası Hurdacılık faaliyetlerimiz arasında yer alan daire sökümü her türlü hurda malzemeyi kapsamaktadır. Bunların yanı sıra söküm yapılacak daireye fiyat veren Adresten Hurda Alım ekiplerimiz ikinci el hurda alımına değerlendireceği malzemeleri sizden Hurda Fiyatının Üstünde paraya satın alıyor.

İkinci El kapı Pencere Hurdası

İkinci El Kombi Hurdası

İkinci El Kombi Petekleri

İkinci El Parke

İkinci El Demir Korkuluk Hurdaları

İkinci El iç Kapı Hurdası

İkinci El Çelik Kapı Hurdası

Fabrika Söküm işleri Yaptığımız Anadolu Yakası Hurdacılık Faaliyetlerimiz içinde ise tüm çatı malzemelerini ikinci el satış yapmak üzere söküm yapmaya özen gösteriyoruz.

İstanbul Kentsel Dönüşüm Hurdası denilince akla sadece oturum ve yaşam alanları için yapılan eskimiş binalar gelmesin akla! Eskimiz devlet kurumları örneğin tahliye edilmiş hükümet konağı yıkımları, tahliye edilmiş okul bina yıkımları gibi kurumsal yerler ve Fabrika Bina Yıkımları da gelmelidir.

KENTSEL DÖNÜŞÜM HURDASI söyleminde müşterilerimiz genellikle Demir Hurdası anlasalar da bir çok hurda türü bu hurda alım çalışmalarımızda karşımıza çıkıyor.

Örneğin;

Bakır Kablo Hurdası

Hurda Bakır Çeşitleri

Hurda Demir Profil

Çelik Çatı Makasları

Trapez Saç Hurdası

Çinko Hurdası

Sandviç Panel Hurdaları

Paslanmaz Krom Hurdası

Tadilat Sonrası Moloz Nakliyesi

Kentsel dönüşüm veya tadilat sonrası moloz nakliyeleri, para karşılığı ve hurda karşılığı büyük bir itina ile adresten hurda alımı yapan ekiplerimizce gerçekleşmektedir.

İstanbul Kentsel Dönüşüm Hurdası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Teklif Alın