İSTANBUL İKİNCİ EL KONTEYNER ALIM SATIMI

İSTANBUL İKİNCİ EL KONTEYNER ALIM SATIMI

İstanbul ikinci el konteynır alım satımı yapan işinde İstanbul hurdacı esnafları arasında üst sıralara yerleşmiş köklü bir firmayız. Araziye konteynır bırakan araçlarımız ve işinde uzmanlaşmış elemanlarımızla 7/24 ikinci el konteyner alım satımı yapıyoruz.  İstanbul şantiye hurdası alımları arasında ikinci el konteynır değerlendirme olanağı sunuyoruz. Genellikle şantiye sahasında olan 2.el konteynerleriniz hurda fiyatı üzerinde alıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. İstanbul 2.el konteyner satışlarımızda nakliye ücreti talep etmeden 2. Konteynerinizi vinçlerimizle adresten teslim alıyoruz. Şantiye demir hurdası yanında aldığımız 2.el konteynererin dışında toplu sıfır konteynır alımları da yaparak konteynır satışlarında esneme şansı yaratıyoruz.  Elimizde her daim ikinci el konteynerlerin yanı sıra sıfır konteynerlerimizde mevcuttur. 2.el konteynırcı numaramız 05373115819 hurdacı telefonumuzdur aynı zamanda.

Tüm İstanbul hurdacı esnaflarından daha çok sayıda hurdacı dükkânımız vardır. 2. El konteyner satışlarımızı da İstanbul hurdacı dükkanları üzerinden yapmaktayız. İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun 2. El konteynerlerimizin olduğu hurdacı dükkanlarımıza sizi yönlendirerek alacağınız konteynere bakma şansı sunuyoruz. İstanbul’un çeşitli bölgelerine ikinci el konteynırlarınızı ucuz fiyata naklettiriyoruz. Özellikle Çatalca ikinci el konteyner, Silivri ikinci el konteyner ve avcılar 2. Konteynır piyasasına hakim olan Net Hurdacılık her türlü 2. El konteynır takasına da imkân sağlayan tek İstanbul hurdacısıdır.

2. el konteyner fiyatları nasıl belirleniyor?

Hangi bölgelerden hurda konteyner alıyoruz?

Elinizde olan konteynır hurda konteynır mı yoksa ikinci el konteynır olarak değerlendirilir mi?

2. el konteynır tamir ediyor muyuz?

Adresten ikinci el konteynır alınıyor mu veya adrese 2. El konteynır teslim süreci nasıl oluyor?

2. el konteyner ölçüleri kaça kaç oluyor? Gibi sorulara sıklıkla maruz kalıyoruz.

Her şeyden önce şunu belirtmek isteriz ki, 20 yıllık hurdacı deneyimine sahip İstanbul hurdacı esnaflarındanız! Hurda ticareti tecrübemizi ikinci el konteyner ve ikinci el profil, saç, boru satışları yaparken de kullanıyoruz. İkinci el konteynerle ilgili tüm sorularınızı memnuniyetle yanıtlıyor, sizle gerektiği gibi ilgileniyoruz. Hatta hurda alımları yapmamıza bile 2.el konteyner satışlarımızdan tanışıklıklar kazanıyoruz. 2. El konteyner ticareti bahanemiz oluyor sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz. En ucuz ikinci el konteynerleri İstanbul hurdacı sayfamızda bulabilirsiniz.

İSTANBUL İKİNCİ EL KONTEYNER ALIM SATIMI” üzerine 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın