İstanbul Hurdacı Firması

İstanbul Hurdacı Firması tüm İstanbul genelinde adresten nakit hurda alımı yapıyoruz.

Hurda alımlarımızda güncel hurda fiyatlarını baz alıp müşterimize maksimum kar elde etmesini sağlıyoruz.

Genellikle Avrupa yakası hurdacısı olarak anılsak da Anadolu yakası hurdacı faaliyetlerimizde göz ardı edilmeyecek kadar çok.

Tersane hurda alımlarında gerek ekipman gerek hurda fiyatlarımızla aranılan İstanbul hurdacı firmalarındanız. Hurda tonajına takılmadan hurda alımları yaparken hurda malzemenin işçilik boyutuna takılmıyoruz.

Hurda alımlarında nakit çalışıyor hurda tartımında şeffaf hurda ticareti yapıyoruz. Her tür hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı hedefleyen İstanbul hurdacınız İstanbul hurdacı telefonu kadar yakınınızda! 

İstanbul hurdacı firmalarının birçoğu plastik hurda çeşitlerinde problem yaşıyor. Net hurdacılık özellikle İstanbul’da plastik geri dönüşümünün gerekli olduğunu biliyor ve bu konuya hassasiyet gösteriyor.

Sadece plastik hurda sektörü değil kâğıt hurda sektörü de en az hurda plastik kadar az İstanbul geri dönüşümüne kazandırılıyor. İstanbul hurdacı firmamız her türlü hurdayı adresten gelip alıyor,

size hurdanızı peşin paraya çevirmenizde yardımcı oluyor hem de İstanbul geri dönüşümüne katkı sağlıyor.

Hurda çeşitleri:

İstanbul’da hurda ayrımı yapmıyoruz böylelikle demir hurdası, bakır hurda, sarı hurdası, bronz hurda çeşitleri, plastik hurdası ve naylon hurda çeşitlerinde size yüksek kar oranları vaat ediyoruz.

Yıkım hurdası alıyor hurda karşılığında bina yıkıyoruz. Tadilat hurdasına yüksek hurda fiyatları veriyor hurda karşılığı moloz nakliyesi yapıyoruz. 

İstanbul hurdacı esnaflarından hurda plastik palet alıyor, hatta soyma bakır ticareti yapıyoruz.

İstanbul hurdacılık hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil, çelik çatı sökümü, kazan kesimi, ikici el hurda profil, trapez saç hurdası alım satımı da İstanbul hurdacılık faaliyetlerimizden bir kaçıdır.

Avrupa yakası hurdacılık işlerimizin önemli bir bölümü inşaat demiri, yıkım hurdası, fabrika hurda çeşitleri ve havalimanı hurdacısı olarak devam ediyor. 

Mahalle hurdacılığı için,

İstanbul hurdacı ekipleri yetiştirdik ve İstanbul’un farklı yerlerinde konuçlandırdık.  En yakın hurdacıyı adresinize çağırdığınızda,

o bölgede bulunan hurdacı ekibini adresinize sevk ediyor hurdanızı satmanızı sağlıyoruz.

 İstanbul hurdacı firmamızı hurda ihalelerine davet edebilir, hurda türevleri hakkında bilgi alabilir, hurda fiyatları sorabilir, hatta 

İstanbul hurda fiyatlarından haberdar olabilmek için İstanbul güncel hurda fiyat bildirim sistemine kaydolabilirsiniz.

Bu sayede firma veya atölye hurdası çıkıyorsa sürekli hiç araştırmadan hurda fiyatları alabilirsiniz. Son olarak İstanbul hurda fiyatları haftalık,

günlük hatta saatlik olarak değişime urğarar 05373115819 numaralı hurdacı telefonunu arayıp bilgi sahibi ihtiyacınızı karşılayın.

Net Hurda Metal Olarak Sunduğumuz Kolaylıklar:

  1. Ev, iş yeri, dükkan olmak üzere her türlü adresten konum aracılığıyla alım satımlar yapıyoruz.
  2. Kapınıza tek telefon ile özel araç ve profesyonel ekip gönderiyoruz. Kendi güvenilir ekibimiz.
  3. Bize 0537 311 58 19 , 0546 64720 95  telefon numaralarından  7/24 ulaşabilirsiniz soruların itina ile yanıtlanmaktadır.
  4. www.hurdacihurdacim.com/hurda-plastik-istanbul.html site bağlantımıza tıklayarak sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  5. Bununla birlikte yüksek tonajda hurda alımları.
  6. Hatta oksijenli kesim.
  7. Artık hassas kantar ile tartım işlemi kapınızda.
İstanbul Hurdacı Firması

İstanbul Hurdacı Firması” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Teklif Alın