HURDACI

HURDACI

Hurdacı firmamız İstanbul hurdacısı olarak istanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. En güncel hurda fiyatları, yerinde hurda alımı, en yakın hurdacı hizmeti ve hurda karşılığı moloz nakliyesi yapan İstanbul hurdacı esnaflarının en tecrübelisiyiz. Konuma yakın hurdacılar arandığında adresten hurda alımında tüm İstanbul hurdacı esnafları arasında en hızlı hurdacı unvanına kavuştuk. En hızlı hurdacı olabilmek için size en yakın hurdacı olabilmek gerekli! Size en yakın hurdacı olabilmek için İstanbul’un çeşitli yerlerine hurdacı dükkânları kurduk. İstanbul hurdacı esnaflarıyla ortaklıklar kurarak adrese en yakın hurdacı olmak adına çalışmalar başlattık. İstanbul’da hurdacı firması olmak kolay bi meziyet değil tabii ki, trafik çilesi İstanbul’da hurdacılık hizmeti vermemizi engellese de çalışmalarımız sayesinde bununda üstesinden gelmeyi başardık.

İstanbul hurdacı firmamız tonaj fark etmeksizin her türlü hurda alım satımı yapmaktadır. Özellikle hurda metal geri dönüşümü ve plastik hurda sektöründe son noktada hizmet veriyoruz. İstanbul’da hurda plastik kırım işi yapan sınırlı sayıda hurdacı esnafı mevcut. Net hurdacılık olarak hurda sektöründe açıkları kapatmayı misyon edindik. Kırkambar hurda plastik ve tek kalem plastik hurda alımlarını sadece atölye hurdası içinde almaktansa tüm İstanbul hurdacı esnaflarında da alıyor hurda plastik sektörüne kazandırıyoruz. Ayrıca plastik palet hurda çeşitlerine özel hurda plastik fiyatları uyguluyor adresten nakit satın alıyoruz. Hurda plastik palet çeşitleri demişken hurdacı esnafları tüm hurda plastik paletleri bir tutuyor. Hurda plastik paleti rengine göre sınıflandırıp hurda plastik palet fiyatları veriyoruz.

İstanbul hurda demir fiyatlarına yön veriyoruz. En güncel hurda metal fiyatları veriyor adresinizden hurda demir alıyoruz. İstanbul hurdacı esnafları gibi hurda demir fiyatları yayımlamıyor, hurda demirin cinsine şekline göre güncel hurda fiyatı vermeye özen gösteriyoruz.  Hurda fiyatı yayımlamak hurda alımı yaptığımız müşterimize zarar getiriyor güncel hurda demir fiyatlarıyla çalışmak hurda metalden en yüksek karı etmenizi sağlıyor. Ayrıca hurdacılık faaliyetlerimiz arasında şantiye hurdasına konteynır hizmeti veren nadir İstanbul hurdacı esnaflarındanız.

Uzman kesim sökümcüleri bünyemizde barındırıyor çelik çatı sökümü yapan hurdacılar arasında başı çekiyoruz. Çelik çatı sökümü her ne kadar basit gibi görünse de zor bir o kadarda tehlikeli bir iştir. Yanlış kişilere hurda kesimi verilirse iş kazaları ve iş aksamaları yaşamak içten bile değildir. Kazan kesim işleri yapan hurda kesimcilerimiz çelik çatı kesim söküm işleri yapan ekiplerimizden farklı bir eğitim almış ve işinde uzmanlaşmıştır.

İstanbul hurda metal piyasası bir hayli renkli, sadece hurda demir değil hurda bakır alanında da en güncel hurda bakır fiyatlarını veriyoruz. Hurda bakır alımında adrese gelen hurdacı esnafları bakır hurda fiyatından kendilerine pay ayırıyor. Net hurdacılık olarak hurda bakır fiyatlarımız adresten hurda alımlarında değişiklik göstermemektedir. Hurdacı İstanbul’da çok sayıda bulunuyor fakat dürüst hurdacılık yapan hurdacı esnafı bulmak mesele. Hurda bakır fiyatı istenirken mutlaka hurda bakırın özellikleri belirtilmelidir. Soyma bakır fiyatları yanık bakır hurdası fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Hurda bakır çeşitlerini hurda bakır fiyatlarına göre şöyle sıralayabiliriz, bronz hurda, soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, yanık bakır hurdası ve topraklama bakır hurdası.

Özellikle Avrupa Yakası hurdacı esnafı olarak anılsak da Anadolu Yakası hurdacı esnaflarıyla da ortaklıklar kurarak adresten hurda alımı yapmaktayız.

Fatih hurdacı dükkânımız konumu gereği nezih yapısı ve her türlü hurda alımı yapmasıyla cevrede beğeni kazanmıştır. Ayrıca hurda gezici hurdacı ekipleriyle adresten hurda alımını kolaylaştırıyor.

İstanbul hurdacı faaliyetlerimiz sadece hurda metal türevleriyle sınırlı değil tabii ki, defter kitap hurdaları da adresten hurda alımı yaptığımız hurda çeşitleri arasında. Özellikle okul hurdası alımlarında sıklıkla karşılaşıyor hurda defter kitap dönüşümü de yapıyoruz.

Bakır kablo hurdası alımında analiz yapıp hurda bakır kablo alımı yapan tek İstanbul hurdacı firması biziz. Hurdaya ayrılmış trafo, işletmelere az gelen yer altı bakır kabloları, hurda anti kron bakır kabloları veya tesisat hurdası bakır kabloları tam değerinden alıyoruz.  Hurda bakır kablonun değerini analiz yaparak hassas terazide belirliyoruz.

Sıklıkla İstanbul hurda sektöründe çinko hurdasına rastlıyoruz hurda çinkonuzu bizimle değerlendirin kar edin.

İstanbul hurda fiyatlarını sormanız veya herhangi bir hurda hakkında bilgi almak için illa elinizde hurda olması gerekmiyor. Hurda fiyatları ve adrese hurdacı çağırmak için 05373115819 İstanbul hurdacı numarasını arayabilir whatsapp yoluyla erişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın