HURDA KESİMİ

Hurda kesimi yapan İstanbul hurdacı firmamız hurda kesiminde lider konumda. İstanbul’da hurda kesimi yapan firmamız il dışı hurda demir kesimi de yapmakta. Kesim hurdasında fiyat düşüşü yaşatmadan hurda parasını ödüyoruz. İşin boyutunu önemsemeden hurdacı ekiplerimizi adresinize gönderiyor hurda demir kesimi yapıyoruz. Oksijenle hurda kesimi yapan hurdacı ekiplerimiz profesyonel eğitim almış olup iş güvenliğine dikkat ediyor. Hurda demir kesimi ekiplerimiz her türlü hurda demir kesimi yapıyor. Örneklemek gerekirse, çelik çatı sökümü, atıl durumdaki sera kesimi, hurdaya ayrılmış dorse kesimi, kalorifer kazan kesimi, yağ tank kesimi inşaat demiri kesimi, fabrika içi asma kat kesimi, yakıt tankı kesimi gibi dikkat ve özen gösterilmesi gereken hurda kesimlerini kusursuz biçimde teslim ediyor.

Fabrika bölgelerinde hurdaya ayrılmış makine hurdası kesiminde en çok tercih edilen firmayız. Hurda makinenin türü boyutu ne olursa olsun vinç gerektirmeden hurda taşıması yaptığımız araçlara yükleyecek boyutlarda kesip en yüksek hurda fiyatından sizden alıyoruz.

İstanbul’da bina yıkım işleri yapan Net hurdacılık hurda kesimindeki uzmanlığı sayesinde bina iskeletinden çıkacak olan inşaat demiri hurdasını en iyi şekilde değerlendirip İstanbul geri dönüşüm sektörüne kazandırıyor.

Oksijenle kesim yapılacak alanı ilk önce hurda alım ekiplerimiz analiz ediyor. Hurda kesmi yapılacak bölgede güvenlik tedbirleri alarak olası felaketleri engelliyor. Hurda ticaretinde size en yakın hurdacı ekibini adresinize gönderiyoruz. Avrupa yakası hurdacı firmaları arasında en yakın hurdacı firması olduğumuzu müşterilerimizden gelen olumlu yorumlardan anlıyoruz. İstanbul Hurda kesimi için 05373115819 hurdacı numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

 Avrupa yakası hurdacı şubemizin bünyesinde olan plastik hurda dönüşüm dükkânımız ekipleri de hurda plastik kesimi, pprc plastik boru, p100 plastik boruların kesimini üstleniyor. Atık su boruları ve daha fazlası için Avrupa yakası hurdacı telefonlarımızı arayabilir hurda plastik fiyatları ve hangi plastik hurdaların kesimi için hurdacı ekibi gönderiyoruz adrese bilgi alabilirsiniz.

İstanbul hurda kesimi ekiplerimiz oksijenle hurda demir tank kesiminin dışında plastik su tankı kesimi de yapıyor. Kesim yapılacak tank hurdasının boyutu tonajı ne olursa olsun İstanbul hurda kesim ekiplerimiz en ideal şekilde hurda kesimini gerçekleştirip hurda parasını nakit olarak ödeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın