Esenyurt‘ta Beyaz Eşya Hurdası Alan Hurdacı

Esenyurt‘ta Beyaz Eşya Hurdası Alan Hurdacı olarak faaliyetlerimize yenisini ekledik. Tüm hurda çeşitlerini sorunsuz alan Esenyurt hurdacı ekiplerimize bölge dar geliyor! Esenyurt Hurdacıları olarak bölgede birçok işletme ve iş yerlerini hurda metal, hurda kağıt, hurda plastik, naylon hurdası ve demir hurda çeşitlerini alıyoruz. Uzun zamandır adresten hurda alımlarımıza evlerden iş yerlerinden beyaz eşya hurdalarını da eklemeyi düşünüyorduk. Bölgede birçok hurdacı aracımız geziyor neden buz dolap hurdası, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi, klima hurdası gibi beyaz eşya hurdası satan müşterilerimiz daha çok kazanmasın? Mahalle hurdacıları beyaz eşya hurdalarını düşük fiyattan alıyor para vermiyor diye birçok şikayet alıyorduk bu duruma el attık.

Esenyurt’ta Buzdolabı Hurdası

Esenyurt’ta buzdolabı hurdası alan hurdacı firması neredeyse yok denecek kadar az. Sebebi hurda buzdolabının içinde köpük miktarı! Demir hurdası alan firmaların köpüklü hurda almaması bu durumu tetikledi satılmayan hurda buzdolabı hurdacının başına bela oluyor. Fakat bu malzemenin de geri dönüşüme kazandırılması gerekmektedir. Firmamıza ulaşmanız halinde size en yakın Esenyurt hurda alım ekibi adresinize gönderilecektir.

Esenyut Hurda Çamaşır Makinesi

Esenyurt Hurda Çamaşır makinesi alan yerler olarak tek adres gösterilen hurdacı Net Hurdacılık dükkanıdır. Çamaşır makinesi hurdası oldukça çeşitli hurda türevlerini barındıran hurda malzemelerden, plastik tamburlusu, alüminyum sargılı motorlu olanı ve daha bir çok şekli olan bir hurda türüdür. Hurda çamaşır makinesi fiyatı belirlenirken hurdacı ekibine hurda makinenin resmini ulaştırmanız gerekmektedir.

Hurda Bulaşık Makinesi

Hurda Bulaşık makinesi alımı yaparken hurda makinenin içinde bulunan krom hurdasına göre fiyat verilmektedir. Fakat bulaşık makinesi hurdası ve çamaşır makinesi hurdasında sıklıkla görülen bir eksi durum var ki bu tip hurdalarda görünen taş! Taşı çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi hurdasının sabitlenmesi amacı ile fabrika koymaktadır. Bu durum atıl durumda ki hurda makinenin fiyatını olumsuz yönde etkilemektedir. Eski hurda makinelerde kullanılan pik döküm demir ağırlıklar günümüzde maliyetten kaçmak amaçlı taş beton olarak kullanılmaktadır.

Hurda Klima

Hurda klima alımı yapan Esenyurt hurdacı ekiplerimiz klima hurdasının söküm işlemini üslenerek sizi işçilikten kurtarıyor. İçindeki bakır hurdası, sarı hurdası, kablo hurdası ve alüminyum hurdası klima hurda fiyatlarını yükselten faktörlerdendir. Esenyurt‘ta Beyaz Eşya Hurdası Alan Hurdacı firması arıyorsanız mutlaka firmamızdan fiyat alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın