Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası

hurdacihurdacim özel görsel

Esenyurt Hurdacı Numarası Net hurdacılık İstanbul’un tüm ilçeleri dahil olmak üzere her mahallesine araç göndermekte.

Hurdacı nedir?

Öncelikle hurda kelimesinden kısaca bahsedelim; Hurda, kullandığımız eşyaların ömrünü tamamlamış ve kullanılmaz hale gelmiş kısmına denmiştir.

Hurdacı ise hurda kelimesinden türemiştir. Hurda işi ile uğraşan kişilere hurdacı denir. Sizlere hurdanızın ağırlığına ve maddesine göre fiyat biçerler. Özellikle her hurda hakkında bilgilere sahip olması önemli bir husustur. 

Hangi hurdanın kaç yılda doğada kaybolduğu Esenyurt hurdacı başka bir deyişle Net hurdacılığın öncelikli bilinmesi mecburi maddesidir. Böylelikle az çok demeden geri dönüşüme ve ekonomiye kazandırmayı kendine hedef belirlemiş doğaya zarar vermeden çalışan, imhası konusunda duyarlı bir hurdacı firmasıdır.

Hurdacılık ve geri dönüşüm Net Hurda Metal hurdacılığın önemli kavramlarıdır. Bu yüzden bu kavramları geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını devam ettirir.

 Bununla birlikte aşağıda verilen 7/24 açık hurdacı numaralarımızdan sorularınıza yanıt alabilirsiniz. 

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarasıve kapsadığı hurda türleri:

IBC tank hurdası nedir?

Kimyasal işinde gelişmiş olan birçok firma ürünlerinin depolanması ve nakliye işleminin kolay yapılması eğiliminde olmuş olan ve kendilerine alternatif bir çözüm olarak gördükleri IBC tank hurdasına rastlamışlardır.

Özellikle ilaç, kimyasal, tekstil, kozmetik vb. yerlerde rastlarız. Bunun yanında çemberli, tapalı, sac olarak da karşımıza çıkarlar.

Köşeli dizaynları olan bununla birlikte dayanıklı metal çerçevesi sayesinde forklift yardımıyla bize palet üzerine,

üst üste dizme imkanı sunar. Boş ağırlığı genellikle 50 kg mertebededir. 

Bu hurdanın mevcut beş adet kullanılan türleri varıdır. Bunlar; paslanmaz çelik IBC tank, katlanabilir IBC, çelik IBC, plastik kompozit IBC, tahta paleti IBC’dir.

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası Plastik hurdası ve çeşitleri nelerdir?

Plastik, doğada hazır bulunmayan günümüz teknolojilerinden yararlanılarak  insan gücü ile ortaya atılan ürünler, ilk üretiminde toz, granül son olarak reçine halden evrimleştirerek yapılan imalat çıktılarına denir. Sonuçta ana bileşenleri polimer kullanılan sentetik ve yarı sentetik plastiklerdir. 

Esnek ve üretimin ucuz olması yaygın kullanım özelliğini sağlamıştır. Kısacası plastik isteklerinde küresel eğilimeler çoğalırsa 2049 yılında üretim 1.100 milyon ton olacağı kısacası artacağı ön görülmüştür.  

Bidon hurdası:

Sıvı malzemelerin taşınması için uygundur. Fakat IBC tank hurdası ile karşılaştırmamanız gerekir. Çünkü bidonlar meyve suyu, su gibi sıvılar için üretilmiştir.  Küçük gagalı, orta gagalı, süper gagalı, vidalı içi beyaz, lever sanayi, tombul vidalı içi beyaz, son olarak 5-10’luk olarak görürüz. 

Pet şişe hurdası:

Günlük hayatımızda marketlerde, alışveriş merkezlerinde bununla birlikte birçok alanda yaygın şekilde görürüz. Örneğin; okul kantinlerinde sık rastlarız. Hatta Pete, HDPE, LDPE, PP, PS gibi çeşitlerini bizlere sunmakta. 

Plastik pleksi hurdası:

Cam şeklinde saydam yapıyı bünyesinde barındıran bir çeşittir. Cam figürünün kullanılması gereken fakat tehlike arz ettiği zamanlarda başka maddenin kullanılması gereken malzemelerde bu çeşitten oldukça yararlanılır. 

Plastik jelatin hurdası:

Paketleme ve gıda üretim şirketlerinde oldukça rağbet gören bir çeşittir. Bu nedenle şirketin logosu ve adını üstünde barındıran başka bir deyişle reklamını yapar ve ürünlerin bozulmadan kalmasını sağlar.

Poşet bantlı jelatin, yapışkanlı jelatin ve son olarak kilit sistemli jelatin evlerinde paha biçilemez eşyasıdır.  

Naylon hurdası:

Şeffaf, renkli, yıkamalık ve son olarak kuru naylon hurdalarının talibi birçok firma mevcut. Battaniye naylon, kumaş naylon, tekstil naylon, mobilya naylon, elektronik eşya naylon gibi türleri vardır.

Genellikle bu hurdaya çeşitlerini ayırarak başlanır. Birbiri ile karışmaması önemli bir husustur. Bu türümüzde paketleme ve gıda firmalarında önemli roller oynarlar. Hatta jelatin hurdası gibi vazgeçilemez özellikleri bulunmuştur. 

Plastik PVS hurdası:

Geri dönüşümü sırasında gerçekleşen en büyük sorunlarından bir tanesi,

ham PVC ‘deki yüksek dozda klor olmasıdır. Üstelik istenilen maddenin kalitesini korumaya çalışırken, polimere yüklenen yüksek seviyede tehlikeli katkılardır.

 PVC ürünleri ürün tipine bağlı olarak farklı katkı malzemeleri içerdiği için ortaya geri dönüşüm sorunu yaratır.

PPRC hurdası:

Polipropilen Rastgele Kopolimer başka bir deyişle PPRC plastik. Hafif ve iç yüzeyi parlak, pürüzsüz kolay kurulum plastik borularına denir. Hijyenik olan bu borular sıhhi tesisatlar da tatlı su geçişlerinde kullanılan bir plastik çeşididir. Özellikle sıcak su tesisatlarında vazgeçilmez konuma sahip.

Suyunuzun rengi, tadı ve son olarak kokusu değişmeden çeşmelere aktarılır. Bazı şartlar dışında çevre dostu bir plastiktir. Kullanım ömrü 50 yıl civarında gerçekleşir.

Plastik ABS hurdası:

Akrilonitril Bütadien Stiren başka bir deyiş ile ABS’dir. Kalıplama yolu ile üretilecek ürünlerin başında yer almıştır. Komşu zincirlerden nitril gurupları, kutupsal olarak diğer zincirleri birbirine çekip bağlayarak polistirenden daha dayanıklı olan ABS’yi elde eder.

Koruyucu kasklar ve logo oyuncak gibi başka oyuncak türlerinde de kullanımını gerçekleştirirler. Özellikle belirtelim, otomotiv parçalarında da yer alırlar.

Plastik palet hurdası:

Destekleme ve nakliye işlerinin yapıldığı tüm firma kuruluşlarında kolaylık sağladığı için sık karşılaşabileceğimiz bir hurdadır. Başka bir deyişle süprüntü plastik ismini alan bu tür plastik hurdacı esnafları arasında yüksek rekabete sahiptir. Birden çok renge sahip bu hurdanın tüm renklerine güncel fiyat veriyoruz.

Plastik kasa hurdası: 

Palet hurdası ile sıkça karıştırılabilen bu hurda boy, renk, ağırlık olarak fiyatında farklılıklar göstertebilir. Plastik palet hurdası gibi bu türde taşıma, nakliye işlerinde çok sayıda firma kuruluşunda mevcut durumdadır. Böylelikle beyaz ve sarı plastik kasa hurdaları bu tür arasında en çok rağbet gören hurda çeşididir.

Bununla birlikte siyah kasada da yoğun ilgi artışı görülmektedir. Net hurdacılık bu konu ile ilgili sorun ve görüşlerinizi en kısa zamanda tarafımıza aktarılmasını temenni ediyor.

Özellikle kırılabilecek ürünlerin bu tür ile taşındığından yola çıkarsak, cam şişe üretim firmaları oldukça yaygın kullanım durumuna düşürmüş olduğunu görürüz.

Mavi-Kırmızı plastik kapak hurdası:

Diğer alanlarda gösterdiğimiz hassasiyeti bu türde de oldukça yoğun bir şekilde göstermeyi kendimize prensip olarak görüyoruz. Genellikle tekerlekli sandalye yapımında sıkça rastladığımız ve bu konuda duyarlı vatandaşlarımız. Bizde Net hurdacılık olarak bu konuda gösterebildiğimiz kadar yoğun hassasiyet gösterdik.

Gerçek sahiplerine ulaşmasını desteklemek adına giden bu hurdaları tonaj olarak alıyoruz.

Plastik sandalye hurdası:

Genellikle beyaz şeklinde piyasada bulunur. Tonaj şeklinde satılması bu nedenle geri dönüşüme girmesi daha basittir. Diğer plastikler gibi hurdacı esnafları arasında büyük talep alır. Düğün salonları gibi yerlerde bulunması mümkündür.

Saksı hurdası:

Kalitesinin düşük olması ile birlikte mal fire fiyatından hurdacıları büyük zarara uğratıyor. Bu nedenle malın %30’u fire mala ayrıldığı zaman gelen hurdacının zararını karşılamadan gönderdiği için. Birde hurdacılar tarafından göz ardı edildiği zaman doğaya zarar verme konusuna yüksek düzeyde sebebiyet veriyor.

Çözümü kendi başına üretmeye çalışılınca ortaya büyük sorunlar doğuyor ve bu sorunlar ciddi zararlara yol açabiliyor. Bu nedenle Net hurdacılık bu konuda biraz daha hassaslığını koruyor az çok demeden, zararına da olsa teklifler sunarız. Sizlerin de tekliflerine kapı açıyor.

Kullanım yerlerine uygun hurda olmadan önce sık rastlanılan malzemeler arasında olduğunu istisnasız her eve gittiğimizde görmek mümkündür. Verandaların, bahçelerin süs kaynağı olmaktan kaçamamıştır.

Plastik askı hurdası:

Tüm hurda türlerinde olduğu gibi bu türümüzde de alımları devam ettiriyoruz. Siyah askı ve beyaz askılarımızın alım satımı yüksek fiyatlara tırmanıyor. Genellikle elbise mağaza ve dükkanlarında sıkça gördüğümüz çeşitlerdendir. Üstelik elbiselerin şık, derli toplu ve nizami durmasını sağlamak adına birçok çeşidi ile piyasaya sunulmakta.

Kristal, karşı tarafın görüneceği, saydam olması gereken yerlerde mevcut konumadır. Duşakabinlerde yaygındır.

Moblen askı, darbelere dayanıklı, boyaması zor plastiktir. Genellikle kova ve bardaklar buna örnektir.

Elteks askı, krem kutularında yoğunluk derecesine uygun çalışılır.

Antişok askı, plastik çatal, tabak ve son olarak kaşıklarda yoğundur. Çünkü bu plastik bakterilere karşı koruma kalkanı sağlayan yapıya sahiptir.

Polikarbon hurdası:

Isıl olarak şekillendirilmesi kolaydır. Bu plastikler özellikle modern imalat sektöründe büyük alanda geniş yelpazeye sahiptir. Bunun yanında işlenmesi ve kalıplanması kolay kabul görülmüştür. Endüstri ve laboratuvarların yanı sıra evlerde dekoratif amaçlı kullanıldığına da tahmin etmiş oluruz.

Bankalar ve binalarda ışığı yansıtması özelliğini avantaja çevirerek kullanıldığını da bilmenizi isterim.

Plastik PS hurdası:

Polistiren başka bir deyişle PS hurdası. Net hurdacılık bu kısmın kullanılan alet edevat kısmında yer almaktadır. Otomobil parçaları, tek kullanımlık eşyalar, paneller ve elektronik eşyaların aksamlarında son olarak soğutma kulelerinde benzer işler sağlamaktadır.

Isı yalıtımı iyi düzeyde olduğundan pek çok alanda tercih edilir. Temiz yüzeyli, sert ve kırılganlardır.

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası Bakır hurdası ve çeşitleri nelerdir?

Atmosferik ortamda dayanıklılık gösterir. Döküm ve kaynak işleri uzmanlık alanındadır. Dört başlık altında bize sunulmakta. Elektronik aletlerde fazla şekilde kullanıldığını diyebiliriz.

Soyma(kablo) bakır hurdası:

İlk olarak soyma bakırdan başlayalım. Öncelikle hurdacı esnaflarının vazgeçilmez olarak tanımladığı bir diğer tür. Kablo hurdasın bütünlüğünün bozulup içindeki kabloların soyumu ile gerçekleşir. Fakat bu soyum için işçi emeği el emeği gerekmekte.

Yani başka bir deyişle zor bir iş. Elektrik ve iletim alanında ve takı, tencere, cezve vb. materyallerde görürüz.

Yanık bakır hurdası:

Bu türümüzde el emeğine ihtiyaç duymadan toplu alınan kablo halindeki hurdanın yakılması sonucu ortaya çıkar. Genellikle toprak alanlarda toprağın verimine etki ettiği için yakılması yasak ama, birçok firma kuruluşu bu konuda duyarlı olmaya biliyor.

Hatta bu hurda yüzünden yanlış yerde ayrıştırıldığı için birçok kez ceza işlemleri uygulanıyor.

Net Hurda Metal olarak bu konuda özenle çalışıyoruz. Toprağın verimini ve sağlığını korumak adına denetim altında uygun yerlerde bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu hurdanın yakıldığını çok öteden anlayabiliriz.

Çünkü kötü bir kokuya sahip dış çerçevesi insanın nefes yollarına çekildiği zaman sizi öksürtebilir. Bu konuda sizlerin de duyarlılığını hem çevremiz hem Net hurdacılık beklemektedir.

Ulaşım araçlarında kullanılır. Özellikle de mutfak eşyalarında, bozulan bazen de yanan, patlayan aletlerin kokusundan anlayabiliriz.

Bakır lama ve plaka hurdası:

Plaka hurdası, genellikle kubbe şeklinde veya çatı kaplamaları gibi geniş bütçeli alanlarda yaygındır. Drenaj sistemi ve oluk yapımında bunun yanında levhalarda kullanılabilir.

Kazan ve davlumbazlar, süs eşyaları  içinde kullanılan plaka hurdasıdır.

Lama bakır, üç tipe sahiplerdir. Daha fazlası da olabilir. Normal radyüs, tam radyüs ve son olarak keskin kenar. Matkap, torna gibi aletlerde, alçak ve orta gerilim dağıtım tesislerinde bulunan elektrik panolarında ,yüksek akım düşük gerilim kontrol ekipmanlarda ve son olarak dekorasyon bölümlerinde mevcut durumdadır.

Bobin yanık bakır hurdası:

İletken bir teldir. Bu yüzden anyetik bir ortam oluşturulması gereken yerlerde kullanılır. Manyetik alan içinde kuvvet depolayan bir devre elemandır. Çeşitli elektronik aletlerde indüktör ekipmanı oldukça yararlı kılınmış, bu sayede güç kaynağı olarak da sınıflandırılmıştır.

Yüksek frekans devreleri, transformatör gibi birçok alanda kendinin sevdirmiştir. Tel göstergeleri, tel uzunluğu, rulo çapı, telin sarıldığı ekipmanlar gibi farklılaşan birçok çeşidi bulunmakta.

Kırkambar bakır hurdası:

Kırkambar bakır başka bir deyişle karışık kablo bakır hurdası, olarak adı anılan tüm hurda çeşitlerinin tümüne verilen ortak isimdir. Genel olarak artık kullanım dışı kalmış kabloları sınıfına göre ayırarak, fiyat verir.

Öncelikle geri dönüşüme kazandırılabilmesi için ayrıştırılıp temizlenmesiyle başlar. Soyma, söküm işleri biter. Söküm yıkım işlerinde firmamız İstanbul ilinin her ilçesinde her mekan ve fabrikada yapmakta.

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası Yanık yağ hurdası ve çeşitleri nelerdir?

Evlerimizde bulunan teneke kutuların içindeki yağların birkaç defa kızartıldıktan sonra son haline verilen isimdir.  Sanayilerde bir kaç defa işlendikten sonra makineye zarar vermeden alınan işlenmiş, yanık yağ olur.

Atık trafo yağ hurdası nedir?:

Evlerin, iş yerlerinin elektrik dağılımını yaparken mecburi aksamdır. Lakin yenilenmesi gereken bozuk trafoların maliyeti yüksek olmasına rağmen mecburi prosedürdür. Tüm trafo türleri içerisinde  bu yağlı aksam bulunmasını zorunlu kılar.

Zaman içerisinde değiştirilmez ise trafoya binen yük her iki taraf için ciddi sonuçlara yol açar. Net hurdacılık yağ hurdasını ekonomi ve doğaya kazandırmak için talip hurdacı.

Tekstil sektöründe kullanılan yağ hurdası nedir?

Makinelerin doğru ve yüksek performans da çalışması için makineye uygun yağın kullanılması önemli maddedir. Detayına kadar tüm yağların konulmadan önce araştırılması işin ehli kişiler tarafından önemli bir şarttır. Genellikle armoni makineleri örnek olur.

Seçilen yağların kontrol ekipmanlarına zarar açmaması gerekir. Yağın işlenmesi önemli bir husustur. Böylelikle makinenin tüm parçaları korozyona dayanıklı halde bulunmalı. Kısacası yüksek yağlama performans göstermeli.

Koruyucu kablolara zarar vermemeli. Makine sıcaklığı olması gereken ayardan yükseltilmemeli ve düşmemeli.

T serisi tekstil örme yağı:

Yüksek performanslı film tabakası metaller üzerinde tabaka oluşturmak suretiyle ısınmaya ve sürtünmeye karşı koruma sağlamalı. Hatta yüksek soğutma performansı tam koruma performansı ile makine ömrünü uzun tutmayı önemli kılmıştır.

Son olarak uzun bakım periyodu maliyetlerini en aza indirmeli.

 W serisi tekstil örme yağı:

T serisi ile neredeyse aynı özellikleri barındırmakta. Üstelik yuvarlak örgü çorap ve triko makinelerinde her markada vardır.

Yanık motor yağı hurdası nedir?

Araçlarımız için önemli bakım onarım şartlarından biridir. Özellikle kullanılmış yağın değiştirilmesi araç sağlığı açısından uygun bir yöntemdir. Sadece performansı arttırmak için değildir, aracığın sağlığını da önemli yönde etkiler.

Arabanıza bu değindiğimiz maddeleri kullanım ömrü ve bakım uygulamalını uygularsanız istediğiniz sonuçlara ulaşabileceğinizi temenni ediyoruz. Yağın boşaltımını yaparken yağı koyabileceğiniz bir teneke kutu veya bidon tarzı şeylerle ekonomik açıdan yarar edebilirsiniz.

Bu yağın dönüştürüldüğü yerler mevcuttur. Bizde Net Hurda olarak tek telefonla kapınızdan, adresinizden alıyoruz.

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası Kurşun hurdası nedir?

Korozyona karşı olan kuvvetli direnci sayesinde sudan etkilenmediğini söyleyebiliriz.

Üstelik radyasyona dayanıklı kurşun, levha ve boru şekillerinde basıldığını da sizlere aktarabiliriz. Kablo hurdasında kullanılmasının sebebi kolay kopma özelliğidir. Böylelikle levha ve bloklarda kullanımı olan, mavi ve grimsi renkte donuk metaldir.

Aynı zamanda mermi yapısında ve akü sanayilerinde kullanımı uygun olduğu incelenmiştir. Ses ve titreşim azaltma özelliği, levha yapımında kullanımına davetiye çıkarmıştır.

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası Kağıt hurdası nedir?

Döngü haline geri dönüşüm işlemini sıkça yapan üretim firmaları kağıt ve karton yapımı başlığı altında bir çok işletmenin kullandığı, bileşeni tekrar tekrar yoğurarak kağıt elde eder. Bu nedenle ekonomiye yararı fazlasıyla olmuştur. İstisnasız tüm evlerde mevcuttur.

Yalnızca okullarda çocukların getirmesi zorunlu malzemelerdendir. Hatta renkli, renksiz, rulo, düz olmak üzere tüm çeşitleri Net hurda metal hurdacılığı kapsamakta. Beyaz ve rulo kağıt, karton türleri arasında fazla oranda değer görenlerdir.

Çünkü kartonlar taşınma esnasında, marketlere toplu satımlarda üzerlerine bant yapıştırılarak istenilen şekle getirilebilen kutulardır.

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası Çinko hurdası nedir?

Levha çinko başka bir deyişle külçe çinkodur. Birçok maden çinko hurdasını az veya çok şekilde bünyesi altında barındırmakta. Çoğunluğunun ithalata dayalı olması önemli kılar. Sarı madeni varlığını çinkoya borçludur.

Çünkü sarı niteliğini çinko ve bakır alaşımlarının kullanımından belirtilmektedir. Üretimine eriyerek başlatılan döngü içerisinde defalarca yeniden dönüştürülür. Sanat eşyalarında, çatıların kaplanmasında son olarak basım işleminde pil yapımında örnek durumdadır.

Esenyurt Hurdacı Numarası Sarı hurdası ve çeşitleri nelerdir?

Sarı hurdası bunun yanında pirinç hurdası, adını ana maddesinden alan hurdadır. Bakırcılar ve Pirinçciler Organize Sanayi Bölgesi ve Pirinç Sanayi Sitesi gibi kendine özel sınırlar çizer. Kendi kendini yükseklere çıkaran bu hurda hurdacı esnaflarında oldukça önemsenen hurdalar arasında olmayı başarmıştır.

Vanalar, avizeler , su saatleri, çeşme başlıkları ve son olarak sarı ile yapılan çeşitli süs, dekorasyon ürünleri bunlardan başlıcalarıdır.

Alfa pirinç:

%35’den az çinko ve pirinç içeren ,eriyip dökülen bir madendir.

Amiral pirinç:

%30’u çinkodur. %1’i kalaydır.

Alfa-Beta pirinç:

Kristal ve şekil benzerli oldukları için alfalar betalara oranla daha sert yapıya bürünmüştür. Sıcak işleme tekniğine uygun haldedir.

Alüminyum bazlı pirinç:

Korozyona dayanıklı olması gereken ürünlerin dayanıklılığını arttırmak için alüminyum barındıran pirinçtir.

Beyaz alaşımlı pirinç:

İçerisinde %50 çinko vardır.

Ortak pirinç:

Soğuk işlemeye uygun olan bu pirinç Perçin adı ile bilinir.

Kurşunlu pirinç:

Alfa-Beta’ ya kurşun ekleyerek işlene bilirliğini kolaylaştırmak.

Esenyurt Hurdacı Numarası Alüminyum hurdası ve çeşitleri nelerdir?

Geniş bir başlık altında birden fazla başlık incelenir. Hemen hemen her sanayide ve firmada alt yapı malzemesi olarak mevcut bir hurda türüdür. Günlük hayatta da karşımıza çok şekilde çıkan bir üründür.

2000 ve öncesinde bu hurda türünün yaygın olduğu ama o dönemin şartlarına dayanarak pahalıda olduğunu düşünmek pekte zor değil. Değerini bu güne kadar koruyabilmiş ve paha biçilemez olduğunu her dönemde insanlığa kabullendirmiştir.

Alkoband soyması alüminyum hurdaları:

Genellikle yüzey kaplaması yapılan yerlerde değerlendirilmiştir. Değeri fazla olmayan hurdadır. Maliyetini hurdadan çıkarır.

Alüminyum Jantlar ve Radyatörler:

Araçların her türlü mekanik devre ve dış donanımlarında bulunan bir hurdadır. Alüminyumun her türünü kapsar.

Alüminyum ve bakır alaşımlı petekler:

Yapısında ayriyeten bakırda bulunduran bu çeşit. Değerini ikiye katlamış ve vazgeçilemez ürünler arasına ismini kazıtmıştır.

Ara iş alüminyum hurdaları:

Ürün atığı olarak tanımlanan başka bir deyişle ara iş alüminyum hurda,  yapılan malzemelerin dışında kalan parçalara denilir.

İmalat aşamasında yanlış çıkan ürünler ve kalıpta bozulan ürünlerdir. Bu yüzden yapım aşamasında olduğundan renksiz, katkısız ve boyasız olurlar. Hurdacıların gözünü doldurmak için yeterli özelliklere sahiptir.

Yumuşak alüminyum hurdalar:

Mahiyeti yumuşak olduğundan, hatta esnek olduğundan ve kırılmadığından yumuşak ismi lakap olarak kendine taktırmıştır. Gerçeklik payı da mevcuttur.

Sert alüminyum hurdalar:

Dış düzeyi darbelere çelik kadar serttir. Böylelikle yüksek oranda profil olarak biçimlendiriliyor. Bunun yanında uzun ömürlülük ve esneklik açısından dezavantaj durumuna düşmüştür.

Matbaa ve Ofset atığı alüminyum hurdalar:

Geri dönüşüme getirisi oldukça yüksek ve değeri paha biçilemez alüminyum türüdür. Bunun yanında çeşitler arasında ismini en çok övdürendir.

Esenyurt Hurdacı Numarası Demir hurdası ve çeşitleri nedir?

İnşaat sektöründe aile gurubuna dahil olan ve demir olmadan hiçbir iş yapılmadığını en başta belirtelim. Genellikle otomotiv, gemi gövdesi, bina yapısında oldukça tercih edilir. Büyük oranda karbonlu alaşım olarak piyasaya sunulan demir, çelik yapımında da vardır.

NPU demir hurdası nedir?

Çatı ve kondüksiyon alanlarında çok yaygındır. Dayanım için önemlidirler. Tarım aletleri, endüstriyel alanlar, nakliye ekipmanları ve son olarak kamyon ve römork yatakları bunlara örnektir.

Kare dolu demir hurdası nedir?:

Son derece üst düzey dayanım için bire bir hurdadır. Sık karşılaşılan türden değildir.

T profil demir hurdası nedir?:

NPI olarak sanayiden çıkar, sonradan T şekline bürünürler. Vinç ve gemi imalatında yaygındır.

Köşebent demir hurdası nedir?:

Maliyet yönünden yüzünüzü güldürecek cinsten demirdir. L şekli asıl kavramıdır. Bununla birlikte onarım ve imalatta rağbet görürler.

DKP sac demir hurdası nedir?:

Dünya üzerinde kalite bakımından övgü alan türdür. Yumuşaklardır ve kolay şekil alırlar. Ağır ve içinde çekirdekleri yoktur.

HEA demir hurdası nedir?:

HEA diğer bir deyişle Haş demir. İnşaatlarda dayanıklılık açısından bu demirde sağlamdır. Bu yüzden dikey elemanları gövde, yatay elemanları flanş ismini almakta.

Lama demir hurdası nedir?:

Dekoratif bir demirdir. Genellikle konut inşaatlarında, kapı korkuluklarında kullanılırlar.

Transmisyon (yuvarlak) demir hurdası nedir?:

Silindirik yapıya sahip bu hurda, çubuk ismi ile de anılmaktadır. Bu nedenle kalite aranır ve pürüzsüzdürler.

Esenyurt Hurdacı Numarası Klima ve Jeneratör hurdası nedir?

Klima hurdası, iklimlendirme amacıyla evlerimize kabul ettiğimiz bu yapı, temizlik açısından da oldukça karlıdır. Bunun yanında ortamı nemlendirme ve istenilen kıvamı sağlamada oldukça iyidir.

Jeneratör hurdası, kısacası batarya. Güç depolamakta oldukça sağlam yapıdadır. Elektriği istenildiğinde anında gönderir.

Esenyurt Hurdacı Numarası Motor ve Akü hurdası nedir?

Motor hurdası, arabalarımızda kullandığımız elektronik alettir.

Akü hurdası, kısacası akümilatör. Bitmiş olan aküler tekrar dolum işlemi ile doldurulurlar. Fakat kullanılmaz olanlar tehlike arz ederler.

Esenyurt Hurdacı Numarası Petek hurdası ve çeşitleri:

Kalorifer paneli, banyo kaloriferi, kalorifer borusu ve radyatörler. Kısacası evlerimizde sıcaklığı sağlar.

Esenyurt Hurdacı Numarası Elektronik hurda nedir?

Elektrik ve akım şeması düzeneği bulunur. Kısaca kasa parçaları; monitör, kasa ve daha benzeri dış donanımlar buna örnektir.

Esenyurt Hurdacı Numarası Kombi hurdası nedir?

Eski kombileriniz hurdaya dönüştürülmekte tek telefonunuz ile kapınızdan alırız. Bunun yanında tartım işlemi ve kapıda nakit ödeme gerçekleştiriyoruz.

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası hurda alımları gerçekleştirilen yerler:

Akçaburgaz Mahallesi adrese araç.

Akevler Mahallesi profesyonel ekip.

Akşemseddin Mahallesi, hızlı ve güvenilir kişiler.

Ardıçlı Mahallesi, hassas kantar tartım işlemi.

Aşık Veysel Mahallesi, tek telefonla kapınızdayız.

Atatürk Mahallesi, telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bağlarçeşme Mahallesi, tüm sorularınız yanıtlanmakta.

Balıkyolu Mahallesi, sorunlarınıza çözümler.

Barbaros Hayrettin Mahallesi, güncel fiyat teklifleri.

Battalgazi Mahallesi, hurda alımlarımız devam etmekte.

Cumhuriyet Mahallesi, hurdacınız.

Çınar Mahallesi, alüminyum hurdacısı.

Esenkent Mahallesi, demir hurda.

Fatih Mahallesi, bakır hurdası alımı.

Gökevler Mahallesi, pimapen hurdası.

Güzelyurt Mahallesi, her nevi hurdaları kapsamakta.

Hürriyet Mahallesi, akü alımı.

İncirtepe Mahallesi, ikinci el inşaat malzemesi.

İnönü Mahallesi, elektronik tartım hizmeti.

İstiklal Mahallesi, pimaş hurdası talibi.

Koza Mahallesi, motor hurdası teklifleri.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, kağıt hurdası ve çeşitleri.

Mehterçeşme Mahallesi, pirinç, sarı alımları.

Mevlana Mahallesi, IBC tankları.

Namık Kemal Mahallesi, plastik çeşitleri geri dönüşümü.

Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi, ahşap palet alımı.

Orhan Gazi Mahallesi, plastik palet, kasa.

Osmangazi Mahallesi, hurda alan yerler.

Örnek Mahallesi, güncel metal borsası bilgileri.

Pınar Mahallesi, naylon hurdası ve çeşitleri.

Piri Reis Mahallesi, karton.

Saadetdere Mahallesi, pvc alımları.

Selahaddin Eyyubi Mahallesi, fabrika yıkım, sökümleri.

Sultaniye Mahallesi, oksijenli kesim.

Süleymaniye Mahallesi, çöp hurda alım satımları.

Şehitler Mahallesi, yanık yağ hurdası ve türevleri.

Talatpaşa Mahallesi, sökülecek hurdaları.

Turgut Özal Mahallesi, antimiyum hurdası.

Üçevler Mahallesi, sert alüminyum fiyatları.

Yenikent Mahallesi, soyma bakır hurda teklifleri.

Yeşilkent Mahallesi, plastik askı ve türleri.

Yunus Emre Mahallesi, bidon hurdası çeşidine göre fiyat.

Zafer Mahallesi, ayakkabı kalıbı fiyatları.

Son olarak yukarıda bulunan tüm hurda çeşitleri ve türevleri Esenyur’ta tüm mahalleleri kapsamakta tek bir yere özgü değildir.

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası  Güncel Hurda Fiyatları:

  Klima hurda fiyatı :17,50 TL 
  Kağıt hurda fiyatı:2,50 TL 
  Motor hurda fiyatı  :12,50 TL 
  Akü hurdası fiyatı  :14,50 TL 
  Alüminyum hurdası fiyatı  :30,50 TL 
  Krom hurdası fiyatı  :23,50 TL 
  Çinko hurdası fiyatı  :45,50 TL 
  Çubuk sarı hurdası fiyatı  :85,50 TL 
  Sarı (kırkambar) hurdası fiyatı  :70,50 TL 
  Demir hurdası fiyatı  :5,50 TL 
  IBC tank hurdası fiyatı  :600,50 TL
  Plastik bidon hurdası fiyatı  :5,50 TL 
  Plastik pet şişe hurdası fiyatı  :5,50 TL 
  Plastik pleksi hurdası fiyatı  :1,50 TL
  Plastik jelatin, naylon hurdası fiyatları  :6,50 TL
  Plastik PVS hurdası fiyatları  :5,50 TL 
  Plastik PPRC hurdası fiyatları  :5,50 TL 
  Plastik ABS hurdası fiyatları  :5,50 TL 
  Plastik palet hurdası fiyatları  :7,50 TL 
  Plastik kasa hurdası fiyatları  :4,50 TL 
  Plastik mavi-kırmızı kapak hurdası fiyatları  :5,50 TL
  Plastik sandalye hurdası fiyatları  :5,50 TL 
  Plastik saksı hurdası fiyatları  :2,50 TL 
  Plastik askı hurdası fiyatları  :6,50 TL 
  Plastik polikarbon hurdası fiyatları  :6,50 TL 
  Plastik polistiren hurdası fiyatları  :5,50 TL 
  Yanık bakır hurdası fiyatları  :135,50 TL 
  Kablo bakır hurdası fiyatları  :40,50 TL 
  Soyma bakır hurdası fiyatları  :142,50 TL 
  Lama ve plaka bakır hurdası fiyatları  :142,50 TL 
  Bobin bakır hurdası fiyatları  :12 ,50TL 
  Kırkambar bakır hurdası fiyatları  :137,50 TL 
  Yanık yağ hurdası fiyatları  :500,50 TL 

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası-Net Hurda Metal Olarak Sunduğumuz Kolaylıklar:

  1. Ev, iş yeri, dükkan olmak üzere her türlü adresten konum aracılığıyla alım satımlar yapıyoruz.
  2. Kapınıza tek telefon ile özel araç ve profesyonel ekip gönderiyoruz. Kendi güvenilir ekibimiz.
  3. Bize 0537 311 58 19 , 0546 64720 95  telefon numaralarından  7/24 ulaşabilirsiniz. Sorularınız itina ile 15 dakika içerisinde yanıtlanmaktadır.
  4. www.hurdacihurdacim.com/esenyurt-hurdaci-2.html‎ site bağlantımıza tıklayarak sitemizdeki yazılardan yararlanıp sitemizi ziyaret edin.
  5. Bunun yanında yüksek tonajda hurda alımları.
  6. Hatta oksijenli kesim.
  7. Son olarak hassas kantar ile tartım işlemi (istek) kapınızda yapılır.
Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası

Esenyurt En Yakın Hurdacı Numarası” hakkında 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Teklif Alın