Edirne Hurdacı ve Hurda Fiyatları

Edirne Hurdacı ve Hurda Fiyatları

Edirne Hurdacı ve Hurda Fiyatları hakkında firmamızdan teklif almadan hurda satmayın!

Yaklaşık 20 yıldır Edirne Hurdacı Piyasasında hurda alımı yapmaktayız. Her tür hurda alımının yanı sıra Hurda kesim söküm işleri ve moloz nakliyesi gibi hurda karşılığı işler yapıyoruz.

Edirne’de Hurdacılık

Edirne’de hurdacılık sektörü oldukça yaygın alternatif bir meslek! Edirne hurda piyasasını bilmeyen ve Edirne’de hurdacı geçmişini araştırmadan Edirne’de hurdacı dükkanı kuran bazı İstanbul Hurdacı firmaları bölgede başarı sağlayamamaktadırlar. Net Hurdacılık olarak bölgede birçok hurda alım ekibi edindik. Ayrıca bizden daha eski hurdacı Edirne esnaflarıyla iş birliği sağlayarak Edirne’de en yakın hurdacı olduk. Bu sayede Edirne’de adresten hurda alımı yapmaya başladık.

Edirne Hurda Fiyatları

Edirne Hurda Fiyatları bakımından İstanbul Hurda fiyatlarıyla birebir benzerlik gösteriyor. Yüklü hurda alımlarında İstanbul Avrupa Yakası hurda alım ekiplerinin ekipmanlarını kullanarak hurda alımları yapmaktayız. Şu günlerde metal hurda fiyatları çokça hareketli durumda, hurda fiyat listesi yayımlayan bazı hurdacı Edirne esnafları var onlara itibar etmeyin. Edirne hurdacı ve Hurda Fiyatları verirken firmamız güncel hurda fiyatları vererek Edirne’de hurda satan müşterimizin maksimum kar etmesini sağlıyor.

Edirne’de Tadilat Hurdası

Edirne’de tadilat hurdası alımı ve yıkım işleri yapıyoruz. Her fabrika veya iş yerinin belirli kullanım ömrü vardır. Ömrünü tamamlamış bina veya işletmelerin hurda karşılığı yıkım sorumluluğunu alıyoruz. Bünyemizde hurda demir kesimi, çatı sökümü yapan oksijenle demir hurda kesimi üzerine eğitim almış uzman ekiplerimiz var. Bu sayede fabrika sökümü, çelik çatı sökümü, fabrika yıkımı, fabrika bozumu gibi yüksek maliyet ve işçilik gerektiren işleri kolaylıkla yapmaktayız.

Edirne’de Hurda Alan Hurdacılar

Edirne’de hurda alan hurdacılar hangi hurdaları alıyor veya hurdayı kaç paradan alıyor? Özellikle Edirne’de hurda plastik sektörü oldukça düşük hurda fiyatlarıyla geri dönüşüm yapılıyor! Çorlu Hurda naylon ve plastik dükkanı ekiplerimiz bu bölgeden hurda plastik ve naylon hurdası naklediyor. Bu konuda 05373115819 Hurdacı Edirne sorumlumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Edirne Bakır Hurda

Edirne bakır hurda piyasasına hükmediyoruz. Edirne hurdacı esnafları başta olmak üzere tüm esnaf ve fabrikalardan soyulmuş bakır, bakır kablo hurdası, lama bakır, bronz bakır hurdası ve yanık bakır diye nitelendirilen kırkambar bakır hurdası almaktayız.Edirne hurdacı ve Hurda Fiyatları verdiğimiz hurdaları şöyle sıralayabiliriz. Hurda metal türleri başta olmak üzere, bakır hurda çeşitleri, sarı hurda çeşitleri, alüminyum hurdaları, kurşun hurdası, çinko hurdası, krom hurda çeşitleri bunlar madeni metal hurdalardır. Birde 2.sınıf demir hurda türleri var pik döküm hurdaları, saç hurda çeşitleri, kutu profil hurdası, malzemelik çatı makas hurdası ve makine hurdaları da metal hurda çeşitlerinden. Ayrıca tonajlı olması kaydı ile tüm hurda plastik çeşitleri de aldığımız hurda çeşitlerindendir. Özellikle plastik palet hurdası, plastik boru hurdası ve naylon hurda çeşitlerine yüksek hurda fiyatları uygulayarak Edirne geri dönüşümüne kazandırıyoruz.

Edirne Hurdacı ve Hurda Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Teklif Alın