Anadolu Yakası Hurdacı

Anadolu Yakası Hurdacı firmamız İstanbul genelinde Hurda Fiyatları vermeden güncel hurda fiyatlarını baz alıyor. İstanbul hurdacısı ekiplerimiz tüm hurda türevlerini en yüksek hurda fiyatlarıyla sizden alıp İstanbul Geri Dönüşümüne kazandırıyor. Hurda türevleri oldukça fazla olmasına rağmen her hurda için ayrı ayrı çalışma yapılıp hurda fiyatı belirleniyor. Anadolu Yakası adresten hurda alım ekiplerimiz Dudullu hurdacı dükkanında konaçlanıyor ve size Anadolu Yakasında en yakın hurdacı hizmeti veriyor.

Anadolu Yakası Bakır Hurda Alımı

Anadolu Yakası Bakır Hurda Alımı yapan Anadolu Yakası Hurdacı ekiplerimiz adresten hurda alımı kapsamında ayağınıza kadar geliyor. Bakır hurdası hassas terazide tartılıp anında nakit olarak ödeniyor. İstanbul hurda bakır güncel fiyatlarını İstanbul’un her noktasına eşit olarak uyguluyoruz.

Anadolu Yakası Hurda

Anadolu Yakası Hurda ihalelerine giren Dudullu hurdacı ekiplerimiz birçok fabrika bozum işi ve fabrika işletme tesis bozumu işleriyle uğraşmaktadırlar. Metal hurda alımı konusunda profesyonel donanım ve personele sahip durumdayız. Oksijenle demir hurda kesimi yapan adresten hurda alım ekiplerimiz sizi hiçbir işte yalnız bırakmıyor. Hurda karşılığı bir çok iş yapmaktayız bunlardan biride moloz nakliyesidir.

Anadolu Yakası’da Metal Hurda Alımı

Anadolu Yakası’nda metal hurda alımı yapan ekiplerimiz hurda demir, bakır hurdası, hurda alüminyum, çinko hurdası, hurda kurşun, sarı hurda çeşitler ve krom hurdası almaktadır. Sayamadığımız birçok hurda türü var detaylı bilgi için Hurdacı Anadolu Yakası numaramız 05373115819’dan arayabilirsiniz.

Anadolu Yakası Hurda Plastik

Avrupa Yakası hurdacı ekiplerimizin Hurda plastik üzerine geri dönüşüm yapıyor. Bu durum plastik hurda fiyatları açısından Anadolu Yakası Hurda Plastik sektöründen yüksek tonajlı hurda plastik alımlarımıza yol açmaktadır.

Plastik palet hurdası, beyaz plastik palet hurdası, sarı plastik palet hurdası ve siyah plastik palet hurdası bunların bir kısmıdır.

Plastik boru hurdası, pprc iç tesisat boru hurdası, p100 yer altı plastik boru hurdası, atık plastik boru hurdaları gibi boru hurdaları.

Plastik kova alımı, özellikle hurda yoğurt kovalarının beyaz olanlarına yüksek hurda fiyatı uygulanarak alımlar yapmaktayız.

Plastik hammadde hurdası, süprüntü hurda plastik, plastik boncuk hurdası alımlarımız ve plastik hurda çapağı alımlarımızda tüm hızıyla sürmektedir.

Plastik pvc hurdası alımı, pimapen hurdası diye bilinen ama birde yumuşak olan hurda pvc alımlarımızda Anadolu Yakası hurdacı ekiplerimizin hurda plastik alımları arasındadır. İstanbul’da hurda plastik satmadan mutlaka bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın